Česká komora PMI

Co se chystá v podzemí - Česká komora PMI

Vzhledem k jarním prázdninám a březnu plnému zajímavých akcí PMI plánuje Projektový Underground další akci až na 3.4. V tomto termínu proběhne diskuze o tom, co je nejdůležitější pro úspěch projektu.

Tentokrát není třeba zasílat otázky, ale v roli přihlášky je třeba do 1. dubna zaslat pojmenování právě jednoho aspektu, který je pro úspěch projektu nejdůležitější, ale i zdůvodnění PROČ. To prosím zašlete do úterý 1. dubna EOD na mail . Diskuze o důvodech, proč je to či ono tím nejdůležitějším, bude pro všechny nepochybně obohacující. Diskuze proběhne v prostorách firmy IBM u metra Chodov (ulice V Parku).

 

Další akce se bude konat již 24.4., kdy proběhne diskuze o zkušenostech s diagnostikou projektu - tedy jaké nástroje, jak vyhodnocujete, kdy, atd. Svoje otázky v roli přihlášky je třeba zaslat do úterý 22. dubna EOD.

Následovat bude květnová diskuze o motivaci v projektu. Téma se sice opakuje, ale stále je v něm mnoho věcí, které stojí za to sdílet. Místo a termín ještě budou upřesněny.

Další akci připravuje Projektový Underground na červen do Brna. Na prvním Projektovém Undergroundu v Brně proběhne diskuze o zkušenostech s řízením virtuálních a globálních týmů. Diskuze se bude konat v prostředí firmy Honeywell v Brně-Slatině od 17:00.

Organizátoři se těší se na setkání s vámi.