Česká komora PMI

Newsletter 9/2013 - Česká komora PMI

17.9. vyšlo zářijové číslo našeho pravidelného newsletteru (9/2013).

V úvodníku najdete krátké zamyšlení nad tím, jakými neduhy trpí sponzoři projektů a jestli a jak má s nimi projektový manažer bojovat. Podíváme se spolu, co se děje v Undergroundu i v okolí naší Komory. Jindy optimistický Tomáš Mergl vás ubezpečí, že někdy je optimismus docela na škodu a nabídne několik tipů, jak zkreslením pramenícím z přílišného optimismu čelit.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

 

V neposlední řadě bychom vás chtěli pozvat na 26.9. (čtvrtek) od 17:30 do 19 hodin na prezentaci výsledků Průzkumu projektového řízení 2013. Pracovníci společnosti Ernst & Young vás seznámí nejen s celkovým stavem projektového řízení v České republice a na Slovensku, ale také s hlavními trendy v této oblasti. Jde již o osmý ročník tohoto průzkumu. Prezentace proběhne v prostorách Ernst & Young na Karlově náměstí. Registrovat se můžete standardně po přihlášení přes naše stránky zde.

Přejeme vám zajímavé čtení!

Ke stažení zde.

S pozdravem,

Stanislav Bílek
Viceprezident pro Provoz