Česká komora PMI

Newsletter 10/2013 - Česká komora PMI

V tomto čísle se nám sešly hned dva články na téma výkonnosti projektového týmu. V úvodníku se na tuto problematiku zaměřil Michal Hanzal z pohledu dynamiky týmu a jeho energie. Ukazuje na výsledcích práce výzkumníků z MIT, jaké rysy sdílejí vysoce výkonné projektové týmy, tedy jevy, které bychom měli jako vedoucí projektů ve svých týmech podporovat. Tomáš Mergl se pak ve svém příspěvku dívá na stejnou problematiku z opačné strany a seznámí vás se čtyřmi nejčastějšími projevy slabé výkonnosti člena týmu a zároveň poskytne několik tipů, jak se s nimi jako projektový vedoucí vypořádat.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Martin Diviš se krátce zastaví u přednášek, jež proběhly pod hlavičkou naší Komory v září a já vám v závěru našeho měsíčníku nabídnu pohled na listopadové dění jak v naší Komoře, tak na poli certifikace PgMP. Určitě byste neměli vynechat ani výsledky již osmého ročníku unikátního průzkumu řízení interních projektů v ČR a SR provedeného společností EY za podpory České komory PMI a Slovenské komory PMI.

Ani tentokrát nevynechám příležitost pozvat vás na naše nejbližší listopadové akce, které budou stát určitě za to: 4.11. budeme od 18hod grilovat zkušeného projekťáka a programového manažera společnosti AVG Jana Macka. O nepsané komunikaci v projektovém řízení nám přijede přednášet 21.11. od 18hod náš regionální mentor PMI Dino Butorac. Obě akce proběhnou v prostorách EY na Karlově náměstí 10 v Praze. Registrovat se můžete standardně po přihlášení přes naše stránky v Kalendáři akcí.

Přejeme vám zajímavé čtení a těšíme se na shledanou na některé z našich akcí!

Ke stažení zde.

S pozdravem,

Stanislav Bílek
Viceprezident pro Provoz

Česká komora PMI