Česká komora PMI

Jak prakticky řídit portfolio? - Česká komora PMI

Na tuto otázku vám dá odpovědi společná přednáška Romana Slivky a Martina Marečka na téma řízení portfolia projektů, která se koná 22.10.2015 od 17:30 v Raiffeisenbank, a.s. v Praze 4 na Pankráci. Je určena jak pro ty, kdo se už s portfolio managementem setkali, tak pro ty, kteří chtějí do této oblasti teprve proniknout nebo získat prvotní přehled. Oba přednášející se ve své dosavadní praxi měli možnost potkat s různorodými situacemi, jež je dovedly k závěrům, které ne vždy bývají v literatuře zdůrazňovány a přesto bývají základním kamenem dlouhodobého úspěchu.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Akce bude koncipována formou interaktivního workshopu, v jehož rámci dojde jak na výklad základních priorit pro úspěšné řízení portfolia, tak na praktická cvičení zaměřená na pochopení problematiky formou ukázky analogií s běžným životem. Základním cílem workshopu je ukázat a vysvětlit, proč není až tak podstatné jaké nástroje a metodiky používáme, proč portfolio manažer musí být diplomat, zdatný vyjednavač a rázný manažer v jedné osobě a proč rozhodně nestačí mít jen pravdu.

Těšíme se na setkání s vámi,

organizační tým PMI.CZ