O časopisu

Cílem časopisu České komory PMI je informovat členy komory o aktuálním dění ve světě projektového řízení, jak v Čechách, tak v zahraničí. Přinášet zajímavosti ze světa PMI.org nebo informace o konaných akcích v Praze a Brně, a také informovat o doporučených postupech a odborných poznatcích z oblasti projektového managementu.

Časopis České komory PMI je od roku 2018 vydáván jako čtvrtletník ve spolupráci se Slovenskou komorou PMI. Do časopisu může přispívat kdokoliv oslovený z vedení nebo členské základny komory. Není výjimkou i příspěvek dobrovolníka či osloveného profesionála mimo komoru. 

newsletter.jpg

Jak ho získat

Časopis České komory PMI je pravidelně automaticky zasílán všem jejím platným členům (členství lze aktivovat na PMI.org) a ostatním přátelům Komory po registraci k odběru zde. Archiv starších vydání je pak k dispozici na tomto odkazu

Chcete se stát spoluautorem?

Chcete se v projektové komunitě zviditelnit jako autor a přidat se ke kolektivu spoluautorů Časopisu České komory PMI? Napadá Vás zajímavý článek o doporučené praxi z rodiny standardů PMI nebo máte dobrý nápad na anketu? Neváhejte a napište nám!