Dobrovolnictví - proč a jak se zapojit

Česka komora PMI vyzývá všechny členy i nečleny, aby se zapojili do aktivit komory.

Pokud se zajímáte o projektové řízení, bez ohledu na to, zda jste zkušený nebo začínající projektový manažer či manažerka, PMI vám nabízí jedinečnou příležitost angažovat se v komunitě profesionálů a získat tak cenné zkušenosti, inspiraci i kontakty.

Zkušeným profesionálům nabízíme možnost zapojit se tvorby odborného obsahu a prezentovat své cenné zkušenosti před naší členskou základnou, která činní přes 300 členů. Budeme velice rádi, když se zapojíte do tvorby newslettru, připravíte přednášku, ujmete se role mentora v některé z našich partnerských firem, zapojíte se do PMIef, nebo přijede s vlastím nápadem, jak přispět k rozvoji naší komory.

Začínajícím projektovým manažerům, nebo studentům, kteří by se rádi po skončení studia vydali na dráhu projektového manažera, nabízíme celou řadu pozic, jejích cílem je podporovat chod komory. Díky dobrovolničení pro komoru získáte spoustu cenný kontaktů, přehled o dění na půdě projektového řízení a jako dobrovolníci komory budete mít vstupy na všechny naše akce zcela zdarma.

Aktuální příležitosti

Tvorba odborného obsahu


Děkujeme našim aktivním dobrovolníků, že se podílí na tvorbě kvalitního odborného obsahu pro naši členskou zakládánu.

Přidejte se k nám, hledáme dobrovolníky, kteří by se zapojili do:

  • Psaní článků do newsletteru
  • Přednášení na Vámi navržené téma
  • Mentoring v některé z našich partnerských firem
  • Mentoring začínajících PM
  • Zapojte se do aktivit PMIef
    • Uspořádejte projekt s místní ZŠ nebo SŠ
    • Podpořte vaší oblíbenou neziskovou organizaci
  • Kontaktujte nás s Vaším vlastním návrhem jak podpořit odboru činnost komory

Za Vaši aktivitu budete ocenění PDUs, budete mít zdarma účast na všech našich akcích, budete ve středu dění, obohatíte si síť Vašich kontaktů a budeme Vás prezentovat jako odborníka, kterého si komora Váží a který svým dílem přispívá k odbornému obsahu, jež komora poskytuje svým členům.

Zapojte se!

Máte zájem přidat ruku k dílu a přispět tak k naplňování cílů komory? Napište nám na ! Dejte nám vědět, o kterou z oblastí máte zájem a kolik času chcete/můžete této činnosti věnovat. Všem zájemcům se individuálně ozveme.

© 2018 Česká komora PMI