Vytisknout

Jak je na tom projektové řízení v ČR?

Akce

Název akce:
Jak je na tom projektové řízení v ČR?
Datum konání:
čtvrtek, 22. 3. 2018, 18:00 h - 22:00 h
Místo konání:
ANIMIKA Hub - Praha,
Kategorie:
PMI Praha

Popis

Přijďte ve čtvrtek 22. 3. 2018 od 18:00 do ANIMIKA Hubu, Křižíkova 176/27, Praha, Karlín mezi své - kolegy projektové manažery, komunitu lidí okolo projektového řízení, a pojďte si poslechnout a společně diskutovat výsledky průzkumu projektového řízení v ČR v roce 2017, který již desátým rokem organizuje společnost EY. 

Průzkum nám představí kolega Štěpán Bach, Manager, IT Advisory, EY, který průzkum řídil. Co z průzkumu vyplývá? Že počet realizovaných interních projektů v českých firmách mírně roste, zároveň se zvýšil počet větších, delších a dražších projektů. I tak se ale projekty často nedočkají dostatečné podpory vrcholového managementu a poměrně často končí neúspěchem.

Co je příčinou neúspěchu? A mění se tyto faktory ročník od ročníku? Jaká je typicky praxe v prioritizaci projektů ve firmách? A jakou roli hraje projektová kancelář? Dělá PMO dobrou službu? Dostává projekťák více projektů na starosti a jaké to má důsledky?

Na tyto a mnohé další otázky, které sami položíte, budeme diskutovat v zajímavých prostorách co-working centra ANIMIKA HUB v Karlíně.  Podle Pražského městského průvodce city-dog.cz, je Animika Hub jedním z 11 nejlepších míst v Praze pro co-working a semináře! Bude pro vás připraveno i malé večerní občerstvení.

Na tento seminář volně navazuje Večer s dobrovolníky PMI, kde budeme představovat zájemcům-dobrovolníkům volné dobrovolnické pozice v České komoře PMI. Ptáte se, proč bych měl(a) svůj čas trávit dobrovolnou prací pro PMI? Protože čím více dáváte, tím více získáváte!

Chcete získávat PDUs? Za každou hodinu dobrovolnictví si můžete připsat 1 PDU, která jsou tak důležitá pro udržení certifikace! Chcete se něco naučit? Můžete se účastnit se interních projektů PMI, můžete pracovat na něčem, co jste dříve nezkoušeli, s menším rizikem selhání a postihů!

Získáte cenné „hands-on“ zkušenosti z praxe. Chcete zatraktivnit své CV? Dobrovolnická práce pro PMI může být zajímavým diferenciátorem v CVčku! Ať již jste matador nebo zelenáč v projektovém řízení, můžete využít reference z aktivit realizovaných pod hlavičkou PMI!

Přijďte se dozvědět více o pozicích jako Chapter Partners Liason, Head of Business Administration, Head of Global Content Delivery, Head of Digital Content, Chief Editor, Event Manager a další….
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se viděnou! 
Vstupné je zdarma pro členy a dobrovolníky České komory PMI, 200,- Kč pro ostatní hosty.

Za realizační tým se na vás těší
Stanislav Bílek

PMI Czech republic Chapter

 


Místo konání

Umístění:
ANIMIKA Hub - Webové stránky
Ulice:
Křižíkova 176/27, Karlín
Město:
Praha
Stát:
Czech Republic

Popis

Podle Pražského městského průvodce city-dog.cz, je Animika Hub jedním z 11 nejlepších míst v Praze pro co-working a semináře! Bude pro vás připraveno i malé večerní občerstvení.

 

 

Registrace:

Max. míst:
30
Zarezervovaná místa:
19
Dostupná místa:
11
Zaregistrovaní uživatelé:
  • ctyifsoods KolyasoodsXB
  • Lubomir Marjov
  • Markéta Moravcová
  • Libor Neužil
  • Martin Divis
  • Duglaszau DuglascuiOA
  • Julilqt JuliagvSI