Česká komora PMI

Agile beyond IT / Business agilita (Ondřej Kavula) - Česká komora PMI

VytisknoutExportovat ICS

Agile beyond IT / Business agilita (Ondřej Kavula)

Akce

Název akce:
Agile beyond IT / Business agilita (Ondřej Kavula)
Datum konání:
středa, 16. 5. 2018, 18:00 h - 19:30 h
Místo konání:
Inspiration HUB - Praha 7,
Kategorie:
PMI Praha

Popis

Agilní řízení se v posledních několika letech dostalo z alternativního “punkového” proudu do mainstreamu a téměř žádná organizace se tomuto trendu již nedokáže vyhnout.
 
I ty nejkonzervativnější korporace alespoň lokálně zkoušejí pilotovat vývoj ve Scrumu na několika týmech. Ti odvážnější a zejména pak firmy v silném konkurenčním prostředí, pod tlakem na masivní digitalizaci businessu, provádějí komplexní agilní transformace a škálují produktový vývoj pomocí různých frameworků.
 
Všechny tyto aktivity mají často jedno společné: transformuje se IT (panuje přesvědčení, že Agile a Scrum to je přece “IT stuff”...), business vytvoří roli Product Ownera, ale dále zůstává nezměnen a agilní přístup se “roubuje” do stávající rigidní organizace obsahující hierarchické řízení, maticové struktury, funkčí sila a další prvky managementu 19. a 20. století.
 
Opravdová agilita, tedy aplikace agilních principů nejen pro vývoj software, ale pro boj s organizační komplexitou však jde za hranice IT a pro dosažení všech benefitů, které může změna přinést, je potřeba přistoupit k zásadní změně firemní kultury, nastavení procesů a organizační struktury.
 
Businessová a organizační agilita je tématem nadcházející dekády - buďme na ni připraveni...
 
 
Připraví nás na ni jeden z nejpovolanějších - Ondřej Kavula. Ondřej prošel od vývojáře, architekta, projektového a programového manažera, šéfa vývoje až dnešnímu nezávislému konzultantovi / agilnímu kouči. Má více než 10 let praxe řízení komplexních vývojových a integračních projektů, ale i agilní transformace korporací i menších IT firem (AVG, T-mobile, O2, Commerzbank, aktuálně Škoda Auto).


Místo konání

Umístění:
Inspiration HUB - Webové stránky
Ulice:
Jankovcova 1037/49, Classic 7, BUDOVA C.
PSČ:
170 00
Město:
Praha 7
Stát:
Czech Republic

Popis

Inspiration HUB - Prostorný HUB (60 osob), zázemí pro catering a dvě počítačové učebny. To je naše networkingové, seminářové a školící středisko v Holešovicích, Praha 7

Registrace:

Max. míst:
30
Zarezervovaná místa:
19
Dostupná místa:
11
Zaregistrovaní uživatelé:
  • Lubomir Marjov
  • Lyudmilychsoods StoffletsoodsXB
  • ckfdeczsoods dfsoodsXB
  • Anatolii Savin
  • ctyifsoods KolyasoodsXB
  • Tolikanz TolikbwuPD
Your Registration:
Akce musí být zveřejněna, abyste povolili registraci.