Vytisknout

Transakční analýza pro dynamiku týmu

Akce

Název akce:
Transakční analýza pro dynamiku týmu
Datum konání:
středa, 27. 11. 2019, 17:30 h - 19:30 h
Místo konání:
Brno,
Kategorie:
PMI Brno

Popis

Budování týmu je jedním z klíčových, ale i nejnáročnějších úkolů projektového manažera. O tom, jak tým zmapovat a následně poznatky využít pro vytvoření týmu orientovaného na dosažení cílů bude hovořit Radek Řičánek ve své přednášce Transakční analýza.

Projektoví manažeři se mnohdy setkávají s obtížnými situacemi, ve kterých komunikace buď vyloženě zadrhává, nebo styl jejího vedení způsobuje problematické situace. Přestože důležitými vlastnostmi pro zvládnutí situace zůstává vyzrálost charakteru, humor a nadhled, také hloubka pochopení příčin problému a vybavenost účinnými nástroji značně zvyšují šanci na úspěch.

Transakční analýza se zabývá tím, jak spolu lidé komunikují a co se s nimi během komunikace děje. Pomocí transakční analýzy mohou lidé pochopit komunikační styl obou stran a vědomě si volit svoje reakce. Pomáhá tak lidem dosáhnout změn v jejich chování a prožívání.

V druhé části našeho setkání si pak získané poznatky prakticky vyzkoušíme na případové studii nazvané Communication between "Us" and "Them".


Místo konání

Umístění:
Engineering Test Institute
Ulice:
Hudcova 424/56b
PSČ:
621 00
Město:
Brno
Stát:
Czech Republic

Registrace:

Zarezervovaná místa:
12
Zaregistrovaní uživatelé:
  • Linda Vlachova