Vytisknout

Jak budovat dobré vztahy doma i v práci

Akce

Název akce:
Jak budovat dobré vztahy doma i v práci
Datum konání:
čtvrtek, 20. 2. 2020, 17:00 h - 19:00 h
Místo konání:
PRACOVNA - Praha 3 – Žižkov,
Kategorie:
PMI Praha

Popis

Zveme vás srdečně na seminář "Jak budovat dobré vztahy doma i v práci" s Martinem Skaličkou - téma, které jste si vybrali na Vánoční besídce PMI.CZ.

Martin bude povídat na základě své dlouholeté a bohaté praxe kouče, školitele a poradce o alchymii vztahů doma i v práci "nejen" pro projekťáky. V partnerských vztazích s podtitulem "5 věcí, které mi nikdo o vztahu neřekl" vybere opravdu pár klíčových věcí, které s lidmi Martin řeší a lidé si ve vztahu moc neuvědomují. V části věnující se pracovním vztahům s podtitulem "Co vše ovlivňuje dobré vztahy v týmu / firmě" se zaměří na oblastí, o kterých je přesvědčen, že mají skutečný vliv na dobrou atmosféru v práci, zdravého týmového ducha a na to, že se do práce těšíte.

Martin Skalička, kouč, školitel, poradce a autor knihy Obyčejnej táta pracuje s jednotlivci i týmy, koučuje i školí, spolupracuje s majiteli, řediteli i obchodníky nebo marketéry. Zúročuje svou životní a profesní zkušenost. Přesto jako první krok v této etapě života si nejprve udělal inventuru u sebe – co jsou jeho hodnoty, co jej motivuje, co umí nejlépe a co nechává jiným, v čem se chce vzdělávat a čeho chce dosáhnout. Začal se učit věci, které neznal a předávat to, co umí. Věří v sebe, věří ve vás, věří v cestu dopředu. 

Vstupné: členové České komory PMI, Komory PM a  IPMA zdarma, ostatní 200 KčPlatí se při vstupu v hotovosti nebo pomocí QR platby.

Místo přednášky: PRACOVNAVlkova 36, Praha 3 – Žižkov


Místo konání

Umístění:
PRACOVNA - Webové stránky
Ulice:
Vlkova 36
Město:
Praha 3 – Žižkov
Stát:
Czech Republic

Registrace:

Max. míst:
50
Zarezervovaná místa:
15
Dostupná místa:
35
Zaregistrovaní uživatelé:
  • Anatolii Savin