Vytisknout

Budování osobního networku s Radkou Dohnalovou

Akce

Název akce:
Budování osobního networku s Radkou Dohnalovou
Datum konání:
středa, 1. 4. 2020, 18:00 h - 20:00 h
Místo konání:
PRACOVNA - Praha 3 – Žižkov,
Kategorie:
PMI Praha

Popis

PŘEDNÁŠKA ODLOŽENA NA NEURČITO V SOUVISLOSTI SE STAVEM ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČR.    

Pojďte se s námi přenést od nových nápadů k příležitostem, k růstu nebo k přístupu k novým klientům... Je mnoho důvodů, proč je networking nejen "nice to have" aktivita, ale vlastně kritická součást úspěchu. Klíčová otázka ale není PROČ je to důležité, ale JAK NA TO?

JAK NA TO, aby to bylo autentické a zároveň jsme autenticky působili? JAK NA TO, abychom nevyplýtvali spoustu času rozdáváním vizitek při různých příležitostech, ale aby nám to opravdu pomohlo naplnit naše cíle. JAK NA TO jednak v profesním, ale i v osobním životě?

Jak budovat osobní network s námi během dvou hodin intenzívního workshopu projde Radka Dohnalová. Posláním Radky je přinášet nové přístupy ke vzdělávání a leadershipu po celém světě. Radka je zakladatelkou a CEO mezinárodní vzdělávací společnosti ATAIRU a jedničky na trhu v leadershipu v České republice, která spolupracuje s tisíci lídry ve více než 200 společnostech a 14 zemích Evropy, Středního východu a Asie.

Radka je uznávaným autorem programů autentického leadershipu a Leadershipu 5.0, video série Leadership Games a rovněž je aktivním přispěvatelem k diskusím o budoucnosti vzdělávání a leadershipu v době exponenciálních technologií.

Před založením společnosti ATAIRU Radka zastávala různé pozice v mezinárodních společnostech včetně McKinsey & Company a Světového potravinového programu OSN. Jako součást svého programu MBA na Harvard Business School spolupracovala na tvorbě Autentického a integrovaného leadershipového modelu. Žije v Praze se svým manželem a třemi dětmi.

Vstupné: členové České komory PMI, Komory PM a  IPMA zdarma, ostatní 200 KčPlatí se při vstupu v hotovosti nebo pomocí QR platby.

Místo přednášky: PRACOVNA, Vlkova 36, Praha 3, Žižkov


Místo konání

Umístění:
PRACOVNA - Webové stránky
Ulice:
Vlkova 36
Město:
Praha 3 – Žižkov
Stát:
Czech Republic

Registrace:

Max. míst:
16
Zarezervovaná místa:
16
Dostupná místa:
0
Zaregistrovaní uživatelé:
  • Anatolii Savin
  • Linda Vlachova