14. ročník Project, Agile & Leadership Conference

14. ročník Project, Agile & Leadership Conference

Pokud se blíže podíváme na základní pilíře profese projektového manažera, jako jeden z nejzásadnějších identifikujeme transformaci. Co je předpokladem opravdové transformace? Proč je transformace nutná? Jakým způsobem ji lze uchopit? Jak se řídí změna struktury? Jak se stát opravdovým leaderem transformace? To jsou jen některá z témat, která tvoří náplň letošní konference.

Pořadatelé připravují opět špičkový program. Mezi řečníky budou stálice - Martin Klusoň či Roman Senecký, účast také přijali například Hana Ducháčková či Lenka Pincot a samozřejmě spousta dalších. Ze zahraničních hostů dorazí Rod Sowden (jeden z autorů metodiky MSP), Arie van Bennekum (spoluautor Agile Manifesto) či Henk van Huyssteen. Je tedy na co se těšit!

V neposlední řadě večer opět proběhne networkingový program, kde bude příležitost seznámit se s organizátory, řečníky či ostatními účastníky konference. Konference je plánovaná onsite – přijďte si užít skvělou atmosféru, potkat se s přáteli a prodiskutovat témata pracovní i nepracovní.

Více informací na stránkách konference.

Podrobnosti k události

Datum konání 09-21-2022 9:00 am
Konec 09-22-2022 5:00 pm
Cena pro jednotlivce viz. web konference
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.