Česká komora PMI

Sustainability and Green Project Management-PMI Brno - Česká komora PMI

Sustainability and Green Project Management

Všechny změny, které realizujeme prostřednictvím projektů, vycházejí z nevyřčené vnitřní touhy – lepší budoucnosti. Ať už se jedná o firmu, rodinu, jednotlivce, město, zemi nebo společnost.

Každá změna má na budoucnost více vlivů - pozitivních i negativních. A nemusí se jednat pouze o dopad na životní prostředí. Jak zajistit, aby naše projekty měly kladný dopad na budoucnost? Kdo by měl být zodpovědný za udržitelný rozvoj? Jak můžeme přispět my sami?

Inspirujte se příklady, jak k udržitelnosti přistupují velké společnosti, jaká je jejich motivace, zkušenosti a dosažené přínosy.

Úvodní příspěvek přednese Anders Larsson, Head of Corporate Banking, Baltic Division of SEB. Anders byl zodpovědný za nastavení a zavedení strategie udržitelnosti ve společnosti.

Dalšími řečníky, kteří se podělí o zkušenosti se zaváděním udržitelného přístupu jsou Tomáš Veit, vedoucí procurementu v ASAHI, Jitka Schmiedová, dřívější členka boardu NN Investment Partners v Holandsku, zodpovědná za novou strategii založenou na ESG přístupu.

Ve druhé části pak představíme systémový přístup, jak projektoví manažeři mohou začlenit hledisko udržitelnosti do plánování a řízení projektů.

Anders Larsson

Anders is Head of Corporate Banking in the Baltic Division of SEB. SEB is a leading Nordic financial services group, founded in 1856. Since then we’ve been guided by a strong belief that entrepreneurial minds and innovative companies are key in creating a better world. We are here to help them achieve their aspirations and succeed through good times and bad. We care for ambition.

Anders has been a ESG co-driver in the Baltic Division. This includes setting the overall strategy on the sustainability topic including implementing a structured client assessment framework, Heading the SEB Baltic Sustainability Committee, being active in clients dialogues, involved in the work to create new sustainability policies as well as participating in internal decision bodies and projects in the sustainability area.

Tomáš Veit

Ředitel nákupu v pivovarnické skupině Asahi Europe & International, pod kterou spadají pivní značky jako například Plzeňský Prazdroj, Kozel nebo Radegast. Dlouhodobě se zajímá o environmentální udržitelnost a roli procurementu v této oblasti. Představí zkušenosti z měření dopadů na životní prostředí v podmínkách Asahi včetně příkladů, jak může oddělení nákupu přispět v naplňování environmentální strategie firmy.

Jitka Schmiedová

Dřívější členka Boardu a HR ředitelka v NN Investment Partners, spoluzodpovědná za tvorbu a exekuci nové strategie firmy (Ambition 2022) založené na ESG přístupu, její prosazení u mateřské společnosti a u dalších stakeholderů. Vysvětlí, jaká zásadní business rozhodnutí bylo nutné učinit, jak bylo nutné přestavět leadership týmy, zavést marketingovou a komunikační strategii a nabídne řadu inspirativních příkladů, které ve společnosti realizovali.

Registrujte se na: https://forms.office.com/r/L6eWRxFUxt

Podrobnosti k události

Datum konání 04-21-2021 4:00 pm
Konec 04-21-2021 5:30 pm
Cena pro jednotlivce Zdarma
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.