Konference PMcon 2022 (SKPŘ)

Umožněte projektům zazářit

V pátek
 3. června 2022 proběhne v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze již sedmý ročník konference PMcon, kterou pořádá Studentský klub projektového řízení (SKPŘ). Konference je určena nejen studentům a juniorním projekťákům, ale i všem ostatním, kteří mají chuť dozvědět se nové informace týkající se projektového řízení.

Tento rok bude konference PMcon zářivější než kdy dřív. Na přednáškách a workshopech se totiž blýsknou zkušení odborníci, kteří se rádi podělí o své zkušenosti z praxe.
Poradíme vám, jak vytěžit z projektu maximum!
 
Nestačí jen skvělý projekt vytvořit, je třeba ho umět prodat všem zainteresovaným stranám, ať už jde o členy týmu, vrcholový management či koncové zákazníky. Zkrátka musíme umět vytáhnout z projektu maximum. Proto v rámci konference otevřeme témata sebeprezentace projektového manažera, prezentace projektu, komunikace a motivace v týmu, vyjednávání, reportingu a mnoha dalších, která se pojí s řízením projektů.
 
Celodenní konference bude zakončena společným networkingem s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Neváhejte se připojit a využít příležitosti pobavit se v uvolněné a přátelské atmosféře a navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří řeší podobné profesní výzvy a problémy.
 
Více informací získáte na stránkách konference.

Podrobnosti k události

Datum konání 06-03-2022 9:00 am
Konec 06-03-2022 4:30 pm
Cena pro jednotlivce Standard 990 Kč, pro studenty 390 Kč
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.