Česká komora PMI

Newsletter 3/2013 - Česká komora PMI

Ke stažení zde.

V úvodníku se Aleš Zeman zamýšlí s lehkou nadsázkou nad otázkou, jak se hledá nejlepší projektový manažer. Martin Mareček se podíval k našim kolegům do Německa a přináší pár tipů na zajímavé přednášky ve Frankfurtu. Nenechte si ujít ani svižný rozhovor s Drahošem Dvořákem, zástupcem našeho nového sponzora, ve kterém se dozvíte, co jej k naší komoře přivedlo a co si od spolupráce slibuje.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Tomáš Mergl dopodrobna rozebírá březnovou zprávu Pulse of the Profession, ve které zjišťuje, že organizace podceňují význam projektového řízení a rozvoj talentu.

Upoutávku na historicky první grilování projekťáka pod hlavičkou komory pro vás připravil Igor Luhan. Kromě této klíčové březnové akce se v rubrikách Z domácí kuchyně a Co se chystá v podzemí dozvíte více i o dalších přednáškách a workshopech České komory PMI a Projektového Undergroundu plánovaných na jaro. Za zmínku určitě stojí dubnová přednáška Alfonsa Bucera Why attitude is important for project success? V květnu kromě zajímavé přednášky Ľubomíra Slocíka Interkulturální projektový management proběhnou také doplňovací volby do orgánů České komory PMI.

Přejeme vám zajímavé čtení.