Česká komora PMI

Newsletter 4/2013 - Česká komora PMI

Ke stažení zde.

V úvodníku najdete zamyšlení Martina Diviše nad syndromem vyhoření. Pro ty, co sbírají PDUs k získání či udržení certifikace, nebude nezajímavá informace od Petra Janiše o On-demand webinářích jako nejjednodušší cestě k nim. Jako vedoucí projektů určitě často jednáte se senior managementem organizace domácí či zákazníka - pak určitě nevynechejte článek o mýtech, které mezi top managementem o projektovém řízení panují.

 

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Do tohoto čísla jsme zařadili také zajímavou nabídku naší nové partnerské organizace - Studentského klubu projektového řízení. Nabízejí za velmi zajímavých podmínek stáže svých členů na projektech, jež řídíte. Bez povšimnutí by neměl zůstat ani článek Tomáše Mergla, jež  vám nabídne několik rad jak zvládat soutěživost v projektovém týmu.

 

Z chystaných akcí, na které bychom vás rádi upozornili, je to především přednáška Alfonsa Bucera Why attitude is important for project success?, která se koná již příští týden 25.4.2013 v prostorách Ernst & Young od 17hod. Dále pak přednáška Lubo Slocíka Interkulturální projektový management, jež se uskuteční 20.5.2013 v prostorách PricewaterhouseCoopers na Praze 4 od 17:30 hod.

V neposlední řadě bychom chtěli upozornit na blížící se termín doplňovacích voleb do orgánů České komory PMI. Volby proběhnou 30.5.2013 a cesta k nim je popsána v posledním článku našeho newsletteru. Více informací o nadcházejících volbách můžete získat také na našem webu, pod nabídkou Volby 2013 zde.

Přejeme vám zajímavé čtení.