Česká komora PMI

Newsletter 6/2013 - Česká komora PMI

Ke stažení zde.

V úvodníku se Martin Mareček zamýšlí nad novými výzvami Komory pro další volební období.  Seznámíme vás v krátkém medailonku s novou dobrovolnicí a věříme, že její příklad inspiruje i další dobrovolné  vlaštovky. Martin Diviš vyjmenovává charakteristiky týmu a určuje v čem se tým liší od pracovní skupiny. Jako vždy se dozvíte, co se chystá v nejbližší době v Projektovém undergroundu a Michal Hanzal vás pozve k účasti na zajímavém průzkumu projektového řízení, kde odměnou za vyplnění dotazníku bude přístup k výsledkům průzkumu. Techniky agilního a štíhlého projektového řízení, tyto trendy postupy,  popíše ve svém zajímavém článku Tomáš Mergl.

V neposlední řadě bychom vás chtěli pozvat 24.7. (středa) od 18:00 hodin na prázdninové neformální setkání a posezení u piva či vína, které chceme uspořádat v některé z hospod – které rozhodujete vy hlasováním v anketě na stránkách www.pmi.cz! Hlasování bude ukončeno 30.6. a výsledek vyhlášen na webu.

Přejeme vám zajímavé čtení a krásné léto!

 

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.