Česká komora PMI

Nabídka letošního babího léta - Česká komora PMI

Horké letní dny pomalu odeznívají. Končí období dovolených a pomalu se zase vracíme k běžným pracovním povinnostem. Pro odreagování od každodenního shonu jsme připravili několik zajímavých aktivit pro nadcházející babí léto.

 

Na září máme připraveny dvě zajímavé akce.

První bude přednáška Drahoše Dvořáka, který se specializuje na téma řízení projektů a portfolií jak z pohledu nástrojů, tak ze strany metodik a je autorem odborných publikací na toto téma. Je také jediným držitelem certifikátu Microsoft Most Valuable Professional v ČR pro oblast Project (64 držitelů celosvětově). Své praktické zkušenosti uplatňuje jako ředitel divize EPM ve firmě WBI specializující se na dodávky řešení vhodně kombinují-cích metodické principy a technologie a jako vedoucí předmětu Projektové řízení na Škoda Auto Vysoká škola.
Přednáška bude na téma Modelování optimální struktury portfolia projektů. Dozvíte se, mimo jiné, co to vlastně znamená optimalizované řízení projektů a také zda stojí definice úspěchu pouze na množství úspěšně zrealizovaných záměrů za dané období.
Budeme se na vás těšit 12. září v 17.30 hodin v prostorách Innovation Center WBI (Vyskočilova 1461/2a, budova Alpha, 4. patro).

Druhou zářijovou akcí bude prezentace výsledků Průzkumu projektového řízení 2013. Pracovníci společnosti Ernst & Young vás seznámí nejen s celkovým stavem projektového řízení v České republice a na Slovensku, ale také s hlavními trendy v této oblasti. Jde již o osmý ročník tohoto průzkumu.
Prezentace proběhne v prostorách Ernst & Young na Karlově náměstí 26. září.

V říjnu pak plánujeme přednášku zahraničního hosta. Bližší podrobnosti naleznete v příštím čísle newsletteru a aktuální informace, včetně možnosti registrace na naše aktivity naleznete na stránkách www.pmi.cz.