Česká komora PMI

Akce v prvním pololetí 2014 - Česká komora PMI

Vážení přátelé,

v roce 2013 jsme v rámci PMI CZ uspořádali 10 akcí pro členy a podobné množství akcí připravil i Projektový Underground. Mohli jste vybírat z bohaté nabídky od Grilování projekťáka, přes zenovou prezentaci, agilní řízení až k posezení v hospůdce.

A na co se můžete těšit v roce 2014?

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Setkání o koučingu s Agnieszkou Gasperini - Agniezka má 13 let zkušeností s řízením mezinárodních projektů, nyní působí jako trenér a kouč projektových manažerů.

Řízení projektů ve farmacii - Farmacie je jeden z nejvíce se rozvíjejících oborů v České republice a na trhu je velká poptávka po projektových manažerech do farmacie. Znáte GxP a specifický V-model pro farmacii?

Přebírání krizových projektů - víte kdy si Standa Bílek nasazuje klobouk, černé brýle a gumové rukavice? Více se dozvíte na setkání o krizových projektech.

Grilování projekťáka - Jen ti nejodvážnější si troufnou se před námi odhalit a odpovídat na dobře mířené dotazy. Jak napsal jeden z oslovených kandidátů - "já mám svých problémů dost, nepotřebuju k tomu nějaké grilování"

Prezidentský pohár - dlouho jsme se nemohli shodnout na vhodném sportu, nakonec vyhrály kuželky o pohár prezidenta PMI CZ.

Akce jsou ve stadiu příprav, vyhrazujeme si proto změnu programu. Sledujte kalendář akcí na www.pmi.cz

Máte nápady na další akce (a chuť nám pomoci s organizací?) napište na

(PJ)