Česká komora PMI

Kam směřuje PMI? - Česká komora PMI

Kdybychom měli popsat obraz České komory PMI, jak jej vidíme asi za dva až tři roky, bylo by to něco v následujícím smyslu: je to otevřená a aktivní komora, sdružující profesionály i neprofesionály se zájmem o projektové řízení, kteří jsou hluboce přesvědčeni o jeho výhodách a rádi se o své přesvědčení podělí i s ostatními. Projektové řízení je pro nás nejen metodika, ale také styl práce. Česká komora PMI svou činností přispívá k osvětě v oblasti projektového řízení a poskytuje zajímavou platformu pro všechny její současné i potenciální členy. Přečtěte si, na jakých pilířích chce Česká komora PMI stavět svůj další rozvoj, v úvodníku Igora Luhana a Jany Hajduové.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

V krátké úvaze o Komunikaci - nekomunikaci se Aleš Zeman zamýšlí nad úskalími řízení komunikace na projektu.

V okénku do našeho kalendáře akcí vám Katka Treppeschová nabídne připravované akce PMI v Praze i v Brně a Igor Luhan připomene několik chystaných diskuzí Projektového undergroundu.

Všechny akce najdete také zde v našem kalendáři na webu. Z těch nejbližších akcí bychom vás chtěli upozornit zejména na elektronické volby do Řídícího Výboru České komory PMI (26. 3. – 10. 4.), následované 16.4. sérií "2v1" dvou zajímavých přednášek v jeden večer - Práce se sponzory a Kariéra PM. Brněnská PMI sekce pak připravuje na 29. 4. Developing RAM. Nejbližší sezení Projektového Undergroundu se uskuteční již tento čtvrtek 19.3., a to na téma humor v projektovém řízení. Na 21.5. je připravena diskuze na téma práce s riziky. Diskuze proběhne v budově O2 na Brumlovce.

Pro všechny držitele certifikátu PMP(R) máme pak dobrou (a nadějnou) zprávu pro jejich kariéru: Investice do PMP (R) certifikátu se vyplatí! To odhalil nedávný průzkum, o jehož výsledcích se můžete dočíst na straně 6.

Pokud vás zajímá, kdo trpělivě a promptně odpovídá na vaše dotazy na adrese odpovědny , neměli byste vynechat rozhovor s naší dobrovolnicí Terkou Pěnkavovou.

Poslední příspěvek bude také zajímat zejména držitele některého z PMI certifikátů. Zpozorněte prosím! Lov bobříků (PDUs) pro udržení vaší certifikace bude mít v nové lovecké sezóně upravená pravidla.

Březnový newsletter PMI.CZ můžete najít ve formátu PDF ke stažení zde.

Těšíme se na viděnou na některé z našich akcí!

s pozdravem,

Stanislav Bílek
Vice-president for Operations
PMI Czech republic Chapter