Česká komora PMI

Kompendium Business analýzy pro projekťáky - Česká komora PMI

 Aneb jak nepokazit projekt hned od začátku

Jak rozeznat dobrou a špatnou business analýzu? Jak se pozná výborný business analytik?  Co je white-box a black-box modelling a v kterých fázích projektu se používá? Co jsou to anti-patterns? To vše a mnohem více se měli možnost dozvědět ve středu 9.12. účastníci první akce ze série "U kulatého stolu" od Karla Smíšovského. Karel je člověk z praxe - business analýzu dělá, business analýzu školí, vede tým business analytiků ve finanční organizaci a pomáhá projektům a společnostem s jejím zavedením (více na jeho Linked-In profilu zde).

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Proč jsme zvolili nový formát?

Rozhodli jsme se spojit to nejlepší  z naší dosavadní nabídky a připravit pro zkušené projektové manažery s dlouholetou praxí Setkání profesionálů u kulatého stolu. V rámci jednoho večera mají možnost nejenom dozvědět se formou přednášky o nastoleném tématu vše podstatné, ale také u kulatého stolu na předem zaslané či na místě položené otázky dané téma diskutovat a vyměňovat si zkušenosti s podobně seniorními projektovými manažery z jiných firem či oborů. 

V čem se akce liší od dosavadní praxe?

Akce je na rozdíl od našich standardních přednášek neveřejná, na rozdíl od projektového undergroundu je určena primárně pro členy PMI, zejména pak seniorní projektové manažery. Pozvánka je osobní, formou emailu na předem pečlivě vybranou skupinu našich členů, o kterých si myslíme, že dané téma by pro ně mohlo být zajímavé a jejich dlouholeté zkušenosti v dané oblasti stojí za to sdílet s ostatními.

Co získají účastníci?

  1. Obohatí si své dosavadní znalosti v předmětné oblasti, a  to vždy  od profíků na slovo vzatých.
  2. Vymění  si své zkušenosti v dané doméně s jinými, vždy podobně zkušenými projektovými manažery formou moderované diskuze.
  3. Získají cenné kontakty na profesionály z mnoha oborů a dají těmto kruhům o sobě vědět
  4. V neposlední řadě získají 2 cenné PDUs  pro svůj re-certifikační cyklus.