Česká komora PMI

Newsletter 1/2014 - Česká komora PMI

A jsme o rok starší...

Nejdříve dovolte, abychom vám popřáli vše nejlepší v novém roce, pevné zdraví a štěstí. Ať se vám daří být vždy ve správný čas na správném místě. A nechť máte chuť i čas společně s námi posunout aktivity české komory PMI zase o kousek dál.

 

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Na začátku roku bývá zvykem bilancovat a této tradice se přidrží i úvodník Martina Marečka v tomto prvním čísle roku 2014. S novým rokem přichází také zbrusu nová rubrika Business Radar do našeho newsletteru, ve které vás budeme seznamovat se zajímavými názory zajímavých lidí na témata více či méně blízká projektovému řízení. Rubriku zahajujeme zahřívací otázkou na manažery ze společností 3M Česko, Electroworld CZ/SK a MOTOR JIKOV Fostron.


Do loňského roku se vrátíme také krátkou reportáží z naší prosincové akce, a to dalšího "grilování projekťáka", vlastně projekťačky. Tentokrát do horkého křesla usedla Jana Pragerová. V již tradiční rubrice "Co se chystá v Komoře" se dozvíte, jaké akce pro vás připravujeme na první kvartál tohoto roku.Věříme, že si včas data poznamenáte do svých diářů a na některou z nich se rovnou zaregistrujete na našich stránkách.   

Pár tipů ze své nářaďovny přidal také Aleš Zeman - dozvíte se, jak prakticky evidovat projektovou dokumentaci. I v tomto roce se budeme pravidelně rozhlížet po našich sousedech a informovat vás, co se děje v našem blízkém okolí a jaké počiny si připravili pro členy PMI naši kolegové v evropských komorách PMI.

Máme také radost s navázání užší spolupráce s neziskovou organizací JCI – Hospodářskými juniory Jihočeského kraje, jejichž krátký medailonek najdete v závěru našeho měsíčníku. Partnerství s JCI nám umožní nejen  sdílet zkušenosti s řízením dobrovolnické organizace, ale především výměnu skvělých přednášejících, lektorů a zajímavých témat.

Samozřejmostí je informace o dění v naší sesterské organizaci, Projektovém Undergroundu, kde se pro vás chystají rovněž velmi zajímavé akce. Jejich kompletní seznam najdete v našem kalendáři. V článku Tomáše Mergla se pak dozvíte, v čem tkví klíč k úspěchu projektové kanceláře v dnešní dynamické a nejisté době.

Lednový newsletter PMI.CZ můžete najít ve formátu PDF ke stažení zde.

Přeji vám příjemné a zajímavé čtení a těším se za celý realizační tým České komory PMI brzy na shledanou na některé z našich akcí.

s pozdravem,

Stanislav Bílek