Česká komora PMI

Podzimní akce komory PMI v Brně - Česká komora PMI

Podzimní akce v Brně

Na podzim roku 2014 připravujeme v Brně celkem 3 akce. Jedná se anglickou přednášku na téma Project portfolio management & Organizational Maturity, Projektový Underground a také Grilování projekťáka.

Další informace naleznete v článku a kalendáři.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Vážení,

podzim roku 2014 bude na akce v Brně bohatým obdobím. Těšit se můžete na celkem tři “eventy”, které Vám přinesou jedinečný náhled do fungování projektového managementu.

Project portfolio management & Organizational Maturity – Two lectures taking place on 17 September will bring you the possibility to discuss maturity models, share implementation’s lessons from management and end users perspective or walk you through selection and prioritization of method used in the portfolio management. The event is held in English.

Projektový Underground – První Projektový Underground v Brně proběhne 22. října. Budeme diskutovat o motivaci v projektu. To je téma neobyčejně široké (můžeme motivovat sami sebe, podílníky, členy týmu, atd.) a pro úspěch projektu klíčové. Diskuze se bude konat ve firmě Bosch Rexroth od 17:30.

 

Grilování Projekťáka – Ve středu 19. listopadu proběhne Grilování Projekťáka s Romanem Slivkou. Roman má dlouholeté zkušenosti z oblasti IT a projektového managementu. Grilování Vám přinese jedinečnou možnost diskutovat se zkušeným projektovým manažerem a reflektovat odpovědi na dotěrné otázky ohledně jeho kariéry se svou vlastní praxí.

Podrobný popis a informace ohledně registrací na akce naleznete v kalendáři. Budeme rádi za Váš případný zájem a těšíme se na podzim v Brně!