Česká komora PMI

Novinky z PMI.ORG - Česká komora PMI

Vážené členky a členové České komory PMI, v této části vás budeme pravidelně informovat o novinkách z PMI.org.

Začít psát o novinkách z PMI.org, tedy organizace a stránek, které existují o mnoho let déle než Česká komora PMI, je nelehký úkol. Chtěli bychom, abyste zde našli atraktivní informace, ať už tyto stránky důvěrně znáte nebo se s nimi teprve seznamujete. Začneme tedy krátkou rekapitulací, jak jsou stránky PMI.org stavěné a jaký typ informací na nich můžeme najít.

Stránky PMI.org se skládají z 9 základních sekcí: myPMI, Membership, Certification, Professional Development, Get Involved, Business solutions, PMBOK® Guide and Standards, Knowledge Center a Market Place.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

V sekci MyPMI se především potkáme sami se sebou, tedy se svým profilem a informacemi, o které se dělíme s ostatními. Možná budete někteří až překvapeni, jak staré a neaktuální informace na těchto stránkách ještě najdete. Máte zde také šanci ovlivnit, jaké informace se k Vám jednotlivými komunikačními kanály budou dostávat, tj. o která témata máte zájem. Události vážící se ke zvoleným okruhům zájmu se poté přímo nabízí v kalendáři. Vybírejte ovšem pečlivě, protože jednotlivé komunity jsou velmi aktivní a mohlo by se vám stát, že kromě akcí PMI nebudete stíhat již nic jiného. V neposlední řadě se zde můžete podívat na své objednávky a najdete zde zjednodušené vyhledávání ve znalostní bázi PMI.