Česká komora PMI

Řízení rizik v projektech dle PMI - Česká komora PMI

Ve čtvrtek 13.9.2012 proběhla v prostorách společnosti E&Y (které tímto děkujeme za poskytnutí místnosti a pohostinnost) přednáška na téma "Řízení rizik v projektech dle PMI".  Stanislav Bílek, PMP, člen komory a vice-prezident pro provoz, seznámil posluchače se základními koncepty a termíny v řízení rizik a provedl je postupně celým procesem od naplánování, přes identifikaci, kvalifikaci, kvantifikaci, stanovení odpovědí na rizika až po monitoring a kontrolu rizik v realizační fázi projektů.

 

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Důležitost úlohy řízení rizik demonstroval na notoricky známém případu potopení lodi Titanik a již méně slavném, ale o to čerstvějším případu projektu registru dopravních vozidel. Na závěr seznámil účasatníky přednášky s nejčastějšími chybami při řízení rizik na projektech. Po složení krátkého závěrečného testu byli posluchači odměněni certifikátem České komory PMI o absolvování přednášky, který zároveň slouží jako potvrzení získání 2 PDU bodů.

 

Děkujeme všem přihlášeným za účast a těšíme se na brzkou shledanou na některé z našich dalších akcí. Sledujte pozorně náš Newsletter (vychází již v pondělí 17.9.) a kalendář akcí na našich webových stránkách.