Česká komora PMI

Pozvánka na konferenci PMcon 2014 - Česká komora PMI

Konference PMcon: Úspěšný start do světa projektového řízení

Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) Vás srdečně zve na konferenci šitou na míru studentům, juniorním projekťákům a všem dalším, kteří ve své praxi začínají s řízením projektů a chtějí se v této oblasti dále vzdělávat.

Konference PMcon proběhne 3. 6. 2014 na ČZU v Praze. Více informací o akci naleznete v článku.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

 

PMcon se uskuteční 3. 6. 2014 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze. Hlavní program sestává ze série 8 navazujících přednášek, v rámci kterých představí renomovaní odborníci obecně uznávané best-practices uplatňované v jednotlivých fázích životního cyklu projektu a konfrontují je s vlastními zkušenostmi. V závěru dne se pak účastníci mohou těšit na příležitost seznámit se v rámci večerní afterparty v přilehlém Klubu C s dalšími účastníky, se kterými je pojí společný zájem o tento obor.

Na konference vystoupí například Petr Janiš (Projectman.cz), Romana Hůlková (Deloitte), Oliver Čapčík (Symphera), Petr Hujňák (Per Partes Consulting) a další…

Budeme rádi, pokud na akci pozvete své juniorní kolegy!

Kompletní informace a registrační formulář můžete najít na: www.pmcon.cz