Česká komora PMI

Projektové pivo s Michalem Korfem - Česká komora PMI

Vážení přátelé,

v rámci spolupráce se Studentským klubem projektového řízení bychom vás chtěli pozvat na další Projektové pivo. Tentokrát ve čtvrtek 18. 9. 2014 od 19:00 nad sklenicí zlatavého nápoje přivítáme hosta s bohatými zkušenostmi z projektového managementu, business analýzy a procesního řízení, se kterým budete mít příležitost probrat cokoliv vás zajímá. Hostem Projektového piva bude tentokrát Michal Korf– Head of the Strategic Project Unit ze společnosti Cetelem – BNP Paribas Personal Finance.

Už jsem řekl viagra zřejmě nemyslel dost lidí, přišli 50mg což je dvakrát více než standardní. Dokonce i tato částka nestačila a mnohé jiné karty byly provedeny.

Setkání se uskuteční v příjemném prostředí restaurantu Zlatý klas v Praze na Smíchově (Plzeňská 9). Přijďte ještě před startem semestru probrat zajímavá projektová i neprojektová témata, navázat nové kontakty a v neposlední řadě si vychutnat skvělou tankovou Plzeň!

Akce je otevřena všem zájemcům z řad členů i nečlenů Klubu. Pro účely rezervace dostatku míst však prosíme o potvrzení účasti v příslušnéudálosti na Facebooku.

Těšíme se na viděnou!