Česká komora PMI

Pozvánka na konferenci PMcon 2016 - Česká komora PMI

17. června se na ČZU v Praze uskuteční další ročník konference připravované na míru začínajícím a aspirujícím projektovým manažerům. Již 3. ročník konference PMcon nese podtitul "Klíč k úspěšným projektům" a zaměří se především na témata související s plánováním a řízením lidí.

Mezi vystupujícími figurují zkušení odborníci z firem jako jsou např. ČSOB, O2, Unicorn či Digimates, jakož i zástupci známých českých profesních organizací. Na účastníky čeká celodenní program složený z pětice odborných přednášek, dvou bloků workshopů, ze kterých si každý bude moci vybrat témata jemu nejbližší, a večerní uvolněnější zábavy spojené s networkingem.

Českou komoru PMI, která patří mezi partnery akce, zde bude zastupovat Jana Hajduová s workshopem na téma Mýty v projektovém řízení aneb co Vám teorie neřekne. Se zástupci PMI.CZ se zde setkáte také na stánku, kde se budete moci informovat o přínosech členství, plánech a aktuálních příležitostech v rámci komory.

Vstupné činí sympatických 250,- Kč pro studenty či 650,- Kč pro všechny ostatní. Pořadatelem akce je spřízněný Studentský klub projektového řízení (SKPŘ).

Kompletní informace k programu a registracím najdete na: www.pmcon.cz