Česká komora PMI

Nový formát přihlášek k certifikacím - Česká komora PMI

PMI brzy zavede nový a přepracovaný formát přihlášek pro všechny současné certifikace (PMP, CAPM, PgMP, PfMP, PMI-ACP, PMI-PBA, PMI-RMP a PMI-SP). Spuštění je plánováno na druhou polovinu června 2020.
 
Změny byly provedeny na základě zpětné vazby od uživatelů a nové přihlášky jsou navrženy tak, aby byly pro kandidáty na certifikaci jednodušší a snáze dokončitelné. 
  • Přihlášku jsme zjednodušili snížením počtu obrazovek.
  • Neměníme požadavky na způsobilost (roky pracovní praxe, požadované hodiny školení), ale měníme formát, ve kterém žadatelé tyto informace předkládají. Kandidáti mohou například nyní zadat měsíce zkušeností místo hodin, což je mnohem snazší sledovat.
  • Kde to bylo možné, eliminovali jsme pole s volným textem a přidali jsme výběrová pole. Výběr odpovědi z rozevíracího seznamu objasňuje žadatelům, na co se tato otázka ptá, a je tedy snazší odpovědět.
 
Připravili jsme „Rychlou referenční příručku“ .PDF a online demo, které popisuje změny. Video je k dispozici zde: https://bcove.video/372FQha.
 
Uchazeče s otevřenými / čekajícími žádostmi vybízíme, aby podali přihlášky do 15. června 2020. Pokud to nestihnou, PMI tým udělá vše pro to, aby přenesl co nejvíce zadaných dat do nové přihlášky. Kandidáty s otevřenými / čekajícími přihláškami budeme také napřímo kontaktovat.