logo-8-(1)-(1).png

Již třetím rokem spojují síly špičkové profesní organizace projektových manažerů v České a Slovenské republice PMI CZ/SK, IPMA CZ/SK, Komora PM, M.Arter a PEF ČZU.  

Tato partnerství mají za cíl nejen najít unikátní a inspirativní projekt na poli udržitelnosti, ale také podporovat sdílení znalostí. Nechte se inspirovat projekty z letošního ročníku, které najdete níže na této stránce.

Zanechte nám zpětnou vazbu!

Dovolte nám získat Vaší zpětnou vazbu na soutěž udržitelných projektů, díky které budeme moci další ročníky udělat o něco efektivnější!

Zpětná vazba

Prezentace Inspirativní jednotlivci

Onepagery Inspirativní jednotlivci

Prezentace Studenti

Onepagery Studenti

Finále studentů

Webinář - inspirativní jednotlivci

Finále studentů

Připojte se k nám na finále kategorie Studenti 18.4.2024 na PEF ČZU. Ve finále mimo inspirativních projektů také uslyšíte výjimečné řečníky, kteří se zaměřují na udržitelnost a inovaci. "Cestou udržitelných projektů" vás provede Petr Vlach a Připojte se k nám na finále kategorie Studenti 18.4.2024 na PEF ČZU. Ve finále také uslyšíte výjimečné řečníky, kteří se zaměřují na udržitelnost a inovaci. "Cestou udržitelných projektů" vás provede Petr Vlach a tématem "Vytváření sdílené hodnoty mezi podnikem a jeho okolím" vás provede Veronika Marčeková.
Přihlaste se na finále studentů!

Webinář a vyhlášení vítězů kategorie Inspirativní jednotlivci

Připojte se k našemu webináři, který se koná 4. dubna od 16:00! Těšit se můžete na inspirativní diskusi s Michalem Papožem, který představí téma "Udržitelný projektový manažer, aneb jak nevyhořet". Během webináře budeme také vyhlašovat vítěze v kategorii "Inspirativní jednotlivci". Přhlašte se pomocí odkazu níže a získejte cenné inspiraci pro vaše profesní i osobní projekty. Těšíme se na vás!

Pravidla soutěže

Ceny

Kategorie Inspirativní jednotlivci

Kategorie Studenti

Pravidla soutěže

V letošním roce soutěže jsou vyhlášeny dvě nové kategorie: STUDENTI a INSPIRATIVNÍ JEDNOTLIVCI. Účastníci musí nejdéle do konce Února 2024 odeslat prezentaci projektu společně s jednou stránkou v PDF, kde projekt bude v managerském souhrnu (onepageru) popsán. Náš tým bude každému účastníkovi s tvorbou materiálů do soutěže po ruce.

Ceny

Volný vstup na konferenci PMI Slovakia Chapter v Košicích, Stáž či zapojení do projektů IPMA SK, Volný vstup na konferenci Symphery pořádanou Komorou PM, Volný vstup na konferenci PMI Czech Chapter, Pozvání do podcastu PMI CZ, Pozvání k prezentaci na Konferenci PM ve Zlíně, Kniha Jak jsem potkal Programy od Igora Luhana, Vstup na všechny online akce PMI CZ

Kategorie Inspirativní jednotlivci

Kategorie Inspirativní Jednotlivci směřuje k projektům, které už mají za sebou reálný dopad. Soutěž jednotlivců probíhá ve dvou fázích: V první fázi budou projekty zkontrolovány po formální stránce přihlášky a poté postupuje do soutěže. Ve druhé fázi budou vybrané projekty prezentovány před publikem, komisí a dalšími účastníky v únoru 2024. Odborná komise udělí finálovým projektům další body na základě prezentací. Vyhlášení vítězů se uskuteční v rámci finále kategorie studentů 2024. Každému projektu poskytneme zpětnou vazbu ohledně bodového hodnocení a také vám představíme, jak můžete projekty ještě vylepšit pro další ročníky.

Kategorie Studenti

V kategorii Studenti máte volnou ruku přihlásit projekty od počáteční plánovací fáze až po ty, které se již uskutečnily.

Termíny soutěže 

Termíny Přihlašování do soutěže
01.10.2023 - 16.02.2024 Uzavření přihlášek
01.10.2023 - 29.02.2024 Odeslání prezentace a onepageru
06.03.2024 První finále Inspirativních jednotlivců

13.03.2024

Druhé finále Inspirativních jednotlivců
13.03.2024 - 31.03.2024 Online hlasování veřejnosti
04.04.2024 Vyhlášení vítezů Inspirativních jednotlivců a webinář
18.04.2024 Finále Studentů
21.05.2024 - 23.05.2024 Prezentace vítězných projektů na konferenci ve Zlíně

Zapamatujte si, že naším cílem není pouze vybrat nejvýraznější projekt. Spíše se s vámi podělit o zkušenosti a znalosti, abychom se vzájemně obohatili a vylepšili naše projekty. Připojte se k nám a společně tvořme něco skvělého! 

Tady naleznete systém hodnocení soutěže a informace pro studenty ke stažení.

Informace ke stažení

Těšíme se na vás, váš tým Udržitelných Projektů

Systém hodnocení soutěže 2023/2024

Download

Informace pro studenty k soutěži 2023/2024

Download
Gabriela Dostálová

Gabriela Dostálová

Project leader

Zkušená profesionálka s více než 10 lety zkušeností s řízením lokálních a mezinárodních projektů v České republice a střední a východní Evropě. V současné době působí jako Account & Process Director ve společnosti Market Vision Czech Republic. Jako viceprezidentka pobočky PMI Česká republika vede Gabriela rozvojové iniciativy a dohlíží na klíčové projekty, včetně konference PMI ČR a soutěže SPM. Je také spoluzakladatelkou komunity Change Managers v České republice, která se věnuje zvyšování povědomí o řízení změn a podpoře spolupráce mezi odborníky. 

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/gabriela-dostálová-199478a0/ 
Email: gabriela.dostalova@pmi.cz  

Gabriela Dostálová

Daniel Benedikt

Daniel Benedikt

Projektový manažer

Znalosti projektového managementu propojuji se znalostí problematiky zemědělství. Zabývám se oblastmi zemědělských hodnotových řetězců, precizním zemědělstvím, projektů a strategie Evropské unie a agrární ekonomiky. Mé profesní zkušenosti zahrnují praktickou a výzkumnou činnost. Z oblasti sociální udržitelnosti jsem nejvíce čerpal z práce při oddělení Vnějších Vztahů společnosti Škoda Auto, kde jsem participoval na projektech CSR (Corporate Social Responsibility). Z evropského prostředí mám zkušenosti z belgického Bruselu z European Landowners' Organisation, kde participuji na evropských projektech o oblasti udržitelného a inovativního zemědělství. V PMI jsem projektovým manažerem pro tuto iniciativu - Vaše Udržitelné Projekty, Budu se na vaše projekty společně s týmem velmi těšit!

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/daniel-benedikt-651655169/  
Email: daniel.benedikt@pmi.cz 

Daniel Benedikt

Natálie Mynářová

Natálie Mynářová

Vedoucí kategorie Studenti

Jsem studentkou, která se věnuje studiu Projektového řízení na Provozně ekonomické fakultě na České zemědělské univerzitě v Praze. Kromě toho jsem aktivním členem Studentského klubu projektového řízení a pracuji na částečný úvazek pro marketingovou agenturu Advenio s.r.o.

inkedIn: https://www.linkedin.com/in/nataliemynarova/  
Email: natalie.mynarova@pmi.cz  

 

Natálie Mynářová

Anna Nosová

Anna Nosová

Grafička

Jsem absolventkou bakalářského studia Obecná psychologie. Byla jsem součástí výzkumného grantu: «Intrapsychic Predictors of Etiquette Behavior of Subjects of Educational Process in University» a vytvořila jsem několik vědeckých publikací.  
V současné době jsem studentkou magisterského studia oboru Projektové řízení na Provozně ekonomické fakultě na České zemědělské univerzitě v Praze.  
Zároveň jsem aktivním členem Studentského klubu projektového řízení.  

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/anna-nosova-336733236/ 
Email: anna.nosova@pmi.cz 

Anna Nosová

Barbora Müllerová

Barbora Müllerová

Komunikace na sociálních sítích

Jsem studentkou VŠE s vedlejší specializací Projektový management. K PMI jsem se dostala díky Gabče a své specializaci a jsem ráda, že jsem mohla pomáhat s organizací konference v roce 2023 a nyní pokračovat s rozvojem našeho PMI chapteru skrze správu komunikace. Když se neučím nebo nepomáhám PMI, cestuji všemožně po světě nebo hraji deskové hry s přáteli.

Linkedin - https://www.linkedin.com/in/barboramullerova/ 
Email: barbora.mullerova@pmi.cz  

Barbora Müllerová

Michaela Kleslová

Michaela Kleslová

Web master a komunikace

Projektová manažerka s vášní pro technologie a cestování. Vystudovala jsem magisterský obor projektové řízení a stejně tak jsem se profesně věnovala projektovému řízení na poli telekomunikačních technologiích - menších hardwarových projektů a následně vývoji softwaru. I přes neutuchající vášeň pro technologie jsem před nedlouhým časem změnila obor a aktuálně se věnuji projektům v developerské společnosti. 

Michaela Kleslová

Svetlana Štangová

Svetlana Štangová

Som absolventkou Podnikovej ekonomiky a managementu na Ekonomicko-správní fakulte Masarykovej univerzity. Projektový management ma vždy zaujímal a po dokončení vysokej školy som sa stala projektovou manažérkou v marketingovej agentúre. Aktuálne sa moja cesta uberá technologickejším smerom a začínam pracovať ako website project manager.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/svetlana-%C5%A1tangov%C3%A1-687b83234

Svetlana Štangová

Partneři soutěže