Project, Agile & Leadership Conference - 15. ročník

Hlavním tématem letošního ročníku konference je HEALTHY PERFORMANCE. Zaměříme se na to, jak zdravě podávat výkon na úrovni jednotlivce, projektů i organizací. Dotkneme se témat jako je umělá inteligence, OKR framework, Power Platform, moderní přístupy k leadershipu či jak fungují samoorganizující se týmy. Dozvíme se, jak správně nakombinovat waterfall a agile přístup, zda se dají projekty řešit agilním způsobem, i když jde o veřejnou správu nebo jak vtáhnout zaměstnance do dění ve firmě a zvýšit jejich angažovanost.

 

Opět se můžete těšit na špičkové řečníky, kromě stálice konference Martina Klusoně, účast přijali také Martin Záklasník, Lukáš Putna nebo Marcus Glowasz. Více o našich řečnících a programu se dozvíte na webu: www.pmkonference.cz/2023/

 

Novinkou v letošním programu je koncept tzv. „Birds of feathers“, kdy se účastníci se stejným profesním zaměřením budou moci společně potkat nad případovou studií a vzájemně sdílet své zkušenosti v dané oblasti. Zde se budete moci potkat např. s Romanem Seneckým či Lenkou Pincot. Nebude chybět ani panelová diskuse  na téma "Zdraví" (ekonomiky, společnosti, projektů). A v neposlední řadě večer opět proběhne networkingový program, kde bude příležitost seznámit se s organizátory, řečníky či dalšími účastníky konference.

Rezervujte si svou vstupenku: Registrace | Project, Agile & Leadership Conference 2023 (pmkonference.cz)

---

Information

Type of category: General

Type of activity:

Date: 20 to 21st September 2023

Hour: 9:00AM to 5:00PM

# of PDUs: 0.0

Location

Cubex Centrum

Na Strži 2097/63
Prague, Czech Republic, 140 00