Podniky

podnik.jpg

Každodenní činnost určuje, čím je podnik dnes. Úroveň řízení jeho portfolia a projektů určuje, čím bude v budoucnosti.

Projektové řízení vnímáme jako efektivní nástroj dosažení stanovených podnikových cílů. Metodiku jako soubor praxí prověřených postupů. Projektového manažera jako leadera zodpovědného za doručení naplánovaných výstupů projektu. Podporujeme růst konkurenceschopnosti podniků prostřednictvím rozvoje projektového řízení v ČR.

Spolupracujeme s podniky všech typů z nejrůznějších oblastí a na různých úrovních projektové vyspělosti. Společným znakem je zájem o projektové řízení či rozvoj projektové komunity v ČR. Bližší informace o možnostech spolupráce najdete dále v této sekci. Nebo nás jednoduše kontaktujte na emailové adrese info@pmi.cz

Možnosti spolupráce

Sponzorství

Partnerství

Individuální spolupráce

Korporátní členství

Máte zájem podpořit rozvoj projektového řízení v ČR? Chcete oslovit projektové manažery prostřednictvím osvědčeného kanálu? Je pro Vás důležitý employer branding směrem k projektovým manažerům? Staňte se naším sponzorem. Můžete si vybrat ze tří základních úrovní sponzorství: Máte zájem podpořit rozvoj projektového řízení v ČR? Chcete oslovit projektové manažery prostřednictvím osvědčeného kanálu? Je pro Vás důležitý employer branding směrem k projektovým manažerům? Staňte se naším sponzorem. Můžete si vybrat ze tří základních úrovní sponzorství: Bronzový sponzor (5 000,- Kč) o umístíme logo Vaší firmy na 1 měsíc do sekce Sponzoři na hlavní stránce www.pmi.cz o umístíme logo Vaší firmy s krátkým popisem do jednoho vydání našeho Časopisu (Československý projekťák) Stříbrný sponzor (10 000,- Kč) o umístíme logo Vaší firmy na půl roku do sekce Sponzoři na hlavní stránce www.pmi.cz o umístíme logo Vaší firmy s krátkým popisem do dvou vydání našeho Časopisu (Československý projekťák) Zlatý sponzor (20 000,- Kč) o umístíme logo Vaší firmy na celý rok do sekce Sponzoři na hlavní stránce www.pmi.cz o umístíme logo Vaší firmy s krátkým popisem celoročně do našeho Časopisu (Československý projekťák) Pokud se chcete stát sponzorem, ale máte specifičtější požadavky, rádi s Vámi prodiskutujeme další možnosti.

Potřebujete zlepšit úroveň projektového řízení ve Vaší společnosti? Chcete rozvíjet své projektové manažery? Hledáte účinnou cestu pro zefektivnění Vašich interních projektů a s tím souvisejících procesů? Máte před sebou výzvy týkající se projektového řízení, ve kterých potřebujete podpořit? Nebo Vás zajímají způsoby zlepšení spolupráce projektových a neprojektových oddělení ve Vašem podniku? Spojte se s Českou komorou PMI. Pokud Vás zajímají bližší informace o tom, jak Vám můžeme v rámci programu Partnerství pomoci s Vaší registrací, kontaktujte nás.

Nejste si jisti, který z našich programů je pro Váš podnik vhodný? Máte pocit, že potřebujete individuální podporu? Chcete naši komoru sponzorovat, ale máte zájem oslovit projektové manažery jinými než standardními způsoby? Rádi Vám vyjdeme vstříc a prodiskutujeme s Vámi možnosti individuální spolupráce.

Zaměstnáváte více než 15 projektových manažerů a chcete, aby mohli čerpat výhody členství v PMI jako je např. sleva na certifikaci PMP, volný vstup na akce komory, volný přístup ke všem vzdělávacím materiálům apod.? Platí Váš podnik svým zaměstnancům členství v PMI jako jeden z benefitů? Nabízíme Vám možnost skupinové fakturace, která Vám ušetří nejen čas, ale i peníze – za každého takto přihlášeného člena získá Váš podnik slevu ve výši 10 USD. Vše se odehrává jednou operací a jednou platbou. Zároveň můžete kdykoli přidávat/měnit jména v seznamu členů a reagovat tak na aktuální změny ve Vaší společnosti. Zaujala Vás tato možnost? Kontaktujte nás.

Jak začít spolupracovat?

Začít spolupracovat s Českou komorou PMI je jednoduché – napište nám na emailovou adresu info@pmi.cz a společně pak prodiskutujeme možnosti spolupráce, které budou co nejvíce odpovídat Vašim potřebám. Těšíme s na spolupráci s Vámi.