Vítejte v soutěži Vaše udržitelné Projekty 

Co je soutěž Udržitelné projekty? 

Udržitelné projekty je iniciativa zaměřená na podporu 17 cílů udržitelného rozvoje OSN. Klademe si za cíl takové projekty nejen podpořit a sdružovat, ale také sdílet jejich přínosy a vzdělávat celou projektovou komunitu a společnost a nastartovat změnu směrem k udržitelnému projektovému managementu. 

Naše vize? 

Chceme posílit význam udržitelnosti v projektovém řízení a pomoci šířit povědomí o důležitosti těchto aspektů v dnešním světě.  

Jaká je mise Udržitelných projektů? 

Vytváříme prostor, ve kterém se organizace i jednotlivci mohou podělit o své inovativní a udržitelné nápady, a současně přispět k rozšíření jejich nápadů a praktik mezi ostatní. Udržitelnost se týká každého z nás a bylo by ztrátou, abyste Vy a Vaše nápady, které mají dlouhodobý přínos, nebyly vidět. Právě o toto vzájemné sdílení znalostí soutěž usiluje.  

Kdo na Udržitelných projektech spolupracuje? 

V rámci soutěže propojujeme nejen Vás a Vaše projekty, ale i projektové profesní organizace. Soutěž pro vás připravujeme společně s partnery, kterými jsou IPMA Česká republika, IPMA Slovenská republika, PMI Chapter Slovakia a Klub projektového řízení.   

Chcete být toho také součástí? 

PŘIHLASTE SE ZDE 

Letošní ročník soutěže 

Veškeré informace o průběhu, cenách, partnerech a jednotlivých kolech naleznete na našich stránkách.  

 

Toto je již třetí ročník. Podívejte se na naše minulé ročníky a na jejich vítěze!  

Budeme se těšit!  

Partneři soutěže